Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
William Mr. William
Cfare mund te bej per ju?
+8613636381267
Chat Tani
Kontakto Furnizuesin
SINGSUN ELECTRONIC SCIENCE & TECH CO.,LTD

SINGSUN ELECTRONIC SCIENCE & TECH CO.,LTD

hb@cnsingsun.com

86-0755-27586863

SINGSUN ELECTRONIC SCIENCE & TECH CO.,LTD

ABOUT US

SINGSUN ELECTRONIC SCIENCE & TECH CO.,LTD

Shenzhen Singsun Electronic Technology Co, Ltd, është themeluar në vitin 2003. Ajo kushton veten në hulumtimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e pajisjeve të automatizimit. Ajo ka reputacionin më të njohur si në howm dhe jashtë saj në industrinë e pajisjeve të automatizmit. Produktet tona kryesore janë: makineritë e bërjes së maskave, linja e prodhimit të maskave për fytyrën, dhe cilësia tjetër automatike e pajisjeve. Ka arritur nivelin e përparuar në të njëjtën industri. Në përputhje me qëllimin e "klientit të parë", kompania implementon një sistem shërbimi pas shitjes 24-orësh dhe u siguron klientëve pajisje të prodhimit me vlerë të lartë të shtuar.

PRODUKTET

PRODUKTE TË REJA

PRODUKTET

Since its inception, we have continuously innovated and improved, operating with integrity, and our products are sold all over the world.

More Products

PRODUKTET

PRODUKTE TË KRIJUARA

KONTAKT

Tel: 86-0755-27586863

Fax: 86-0755-27478478

Celular: +8613636381267Contact me with Whatsapp

Email: hb@cnsingsun.com

Adresë: 4th Floor,Building 4,Jinqiao Industrial Zone, 153 Hongtian Road,Shajing JieDao,Baoan District, Shenzhen City, Guangdong Province., Shenzhen, Guangdong

Vendi / Rajoni: China

Faqja e internetit: https://www.singsunautomatic.com

Bossgoo Showroom: http://sq.bossgoo.com/member_singsunautomatic

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Product

Whatsapp

Rreth nesh

hetim